Bailey Miniature led ba7s signaleringslamp 6000K 5LM 24 - 28V 0.38W 7MM led buis eenkneeps (eenzijdige voeding) - LB1801D28W
Artikelnummer: 20064653 | Fabrikantnummer: LB1801D28W | EAN: 8714681100004
Het productnummer van de fabrikant is LB1801D28W. Het EAN nummer is 8714681100004. Het interne artikelnummer is 20064653.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur Single LED Ba7s Buis 7x20mm 24-28V DC 16mA 0.016A 0.38W Wit 5lm 30000u Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 16 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | BA7s |
| Diameter | 7 mm |
| Totale lengte | 20 mm |
| Technologie | LED |
| Lichtstroom | 5 lm |
| Lampspanning | 24 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.38 - 0.38 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Halogeenlamp zonder reflector GY6,35 150W 45MM
Artikelnummer: 20064650
Fabrikantnummer: LB1801C28W
Artikelnummer: 20064653
Fabrikantnummer: LB1801D28W
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.