Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp geïsoleerd ba7s 24V gloeilamp - B22024050S
Artikelnummer: 20062058 | Fabrikantnummer: B22024050S | EAN: 8714681007822
Het productnummer van de fabrikant is B22024050S. Het EAN nummer is 8714681007822. Het interne artikelnummer is 20062058.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba7s Vlaksoldering Buis 6.8x23mm 24V 50mA 0.05A 1.2W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 50 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | BA7s |
| Diameter | 6.8 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.2 - 1.2 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 6,6-6,6MM
Artikelnummer: 12872347
Fabrikantnummer: LAMPEXT2
Artikelnummer: 20062058
Fabrikantnummer: B22024050S