Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba7s 24V gloeilamp - B20024125
Artikelnummer: 20061998 | Fabrikantnummer: B20024125 | EAN: 8714681006986
Omschrijving
Bailey Miniature Bayonet Cap indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 7.1mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet BA7s, lampspanning 24V, totale lengte 20mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 125mA, 3W, temperatuur 2700K, gemiddelde nom. levensduur 2000u,
Het productnummer van de fabrikant is B20024125. Het EAN nummer is 8714681006986. Het interne artikelnummer is 20061998.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur Ba7s Buis 7x20mm 24V 125mA 0.125A 3W Helder 2000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BEE Miniatuur Ba7s Buis 7.1x20mm 24V 125mA 0.125A 3W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE Miniatuur Ba7s Buis 7.1x20mm 24V 125mA 0.125A 3W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lichtstroom | 10 lm |
| Nom. stroom | 125 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | BA7s |
| Totale lengte | 20 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Diameter | 7.1 mm |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba7s 24V gloeilamp
Artikelnummer: 20061998
Fabrikantnummer: B20024125