Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba7s 30V gloeilamp - B20030100
Artikelnummer: 21033803 | Fabrikantnummer: B20030100 | EAN: 8714681007280
Het productnummer van de fabrikant is B20030100. Het EAN nummer is 8714681007280. Het interne artikelnummer is 21033803.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 100 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | BA7s |
| Diameter | 7 mm |
| Totale lengte | 20 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 30 - 30 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 6,6-6,6MM
Artikelnummer: 12872347
Fabrikantnummer: LAMPEXT2
Artikelnummer: 21033803
Fabrikantnummer: B20030100