Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba7s 60V gloeilamp - B22060040
Artikelnummer: 21033782 | Fabrikantnummer: B22060040 | EAN: 8714681008362
Het productnummer van de fabrikant is B22060040. Het EAN nummer is 8714681008362. Het interne artikelnummer is 21033782.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Voet | BA7s |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 60 - 60 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 2.4 - 2.4 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Diameter | 7.1 mm |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 6,6-6,6MM
Artikelnummer: 12872347
Fabrikantnummer: LAMPEXT2
Artikelnummer: 21033782
Fabrikantnummer: B22060040