Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V ba9s 6V gloeilamp - B24006180
Artikelnummer: 20845647 | Fabrikantnummer: B24006180 | EAN: 8714681009888
Het productnummer van de fabrikant is B24006180. Het EAN nummer is 8714681009888. Het interne artikelnummer is 20845647.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba9s Ball 11x24mm 6V 180mA 0.18A 1.1W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 180 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Lampvorm | Bol |
| Totale lengte | 24 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvermogen | 1.1 - 1.1 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20845647
Fabrikantnummer: B24006180