Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R ba9s 6V gloeilamp - B24006500
Artikelnummer: 20857107 | Fabrikantnummer: B24006500 | EAN: 8714681009925
Het productnummer van de fabrikant is B24006500. Het EAN nummer is 8714681009925. Het interne artikelnummer is 20857107.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur 641 Ba9s Ball 11x24mm 6V 500mA 0.5A 3W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 500 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Lampvorm | Bol |
| Totale lengte | 24 mm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20857107
Fabrikantnummer: B24006500