Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V ba9s 12V gloeilamp - B29012833
Artikelnummer: 20855235 | Fabrikantnummer: B29012833 | EAN: 8714681013014
Het productnummer van de fabrikant is B29012833. Het EAN nummer is 8714681013014. Het interne artikelnummer is 20855235.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba9s Ball 15x29mm 12V 833mA 0.833A 10W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Lampvorm | Bol |
| Nom. stroom | 833 mA |
| Totale lengte | 29 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 15 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampvermogen | 10 - 10 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20855235
Fabrikantnummer: B29012833