Bailey Ba9s halogen 28V 11.5W clear - HB3128012
Artikelnummer: 20064032 | Fabrikantnummer: HB3128012 | EAN: 8714681070017
Omschrijving
Bailey Miniature indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 8mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet BA9s, lampspanning 28V, halogeen, totale lengte 32mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 410mA, 11.5W, temperatuur 2700K, gemiddelde nom. levensduur 2000u,
Het productnummer van de fabrikant is HB3128012. Het EAN nummer is 8714681070017. Het interne artikelnummer is 20064032.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Miniatuur
Bailey Miniatuur Halogeen Ba9s Buis 8x32mm 28V 410mA 0.41A 11.5W Helder 133lm 2000h C-6 Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Halogeen Ba9s Buis 8x32mm 28V 410mA 0.41A 11.5W Helder 133lm 2000u C-6 Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
Bailey Miniatuur Halogeen Ba9s Buis 8x32mm 28V 410mA 0.41A 11.5W Helder 133lm 2000h C-6 Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Halogeen Ba9s Buis 8x32mm 28V 410mA 0.41A 11.5W Helder 133lm 2000u C-6 Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Totale lengte | 32 mm |
| Nom. stroom | 410 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Halogeen | Ja |
| Diameter | 8 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 28 - 28 V |
| Lichtstroom | 133 lm |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 11.5 - 11.5 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product