Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC ba9s 6V led - LB2401C06R
Artikelnummer: 20064659 | Fabrikantnummer: LB2401C06R | EAN: 8714681100400
Omschrijving
Bailey Miniature Bayonet Cap indicatie- en signaleringslamp, rood, diameter 10mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet BA9s, lampspanning 6V, totale lengte 24mm, technologie LED, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 15mA, 0.09W, gemiddelde nom. levensduur 30000u, lichtstroom 2lm
Het productnummer van de fabrikant is LB2401C06R. Het EAN nummer is 8714681100400. Het interne artikelnummer is 20064659.
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur Single LED Ba9s Buis 10x24mm 6V AC/DC 15mA 0.015A 0.09W Rood 2lm 30000h Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Single LED Ba9s Buis 10x24mm 6V AC/DC 15mA 0.015A 0.09W Rood 2lm 30000u Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Miniatuur Single LED Ba9s Buis 10x24mm 6V AC/DC 15mA 0.015A 0.09W Rood 2lm 30000u Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Rood |
| Krypton | Nee |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 15 mA |
| Totale lengte | 24 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | LED |
| Lichtstroom | 2 lm |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.09 - 0.09 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC ba9s 6V led
Artikelnummer: 20064659
Fabrikantnummer: LB2401C06R