Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC ba9s 235V led - LB2401C235W
Artikelnummer: 11420581 | Fabrikantnummer: LB2401C235W | EAN: 8714681100592
Omschrijving
Bailey Miniature Bayonet Cap indicatie- en signaleringslamp, wit, diameter 10mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet BA9s, lampspanning 235V, totale lengte 24mm, technologie LED, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 4mA, 0.94W, temperatuur 6000K, gemiddelde nom. levensduur 20000u,
Het productnummer van de fabrikant is LB2401C235W. Het EAN nummer is 8714681100592. Het interne artikelnummer is 11420581.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur Single LED Ba9s Buis 10x24mm 235V AC/DC 4mA 0.004A 0.94W Wit 5lm 20000h Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Single LED Ba9s Buis 10x24mm 235V AC/DC 4mA 0.004A 0.94W Wit 5lm 20000u Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Miniatuur Single LED Ba9s Buis 10x24mm 235V AC/DC 4mA 0.004A 0.94W Wit 5lm 20000u Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Totale lengte | 24 mm |
| Nom. stroom | 4 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | LED |
| Lichtstroom | 5 lm |
| Lampspanning | 235 - 235 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.94 - 0.94 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC ba9s 235V led
Artikelnummer: 11420581
Fabrikantnummer: LB2401C235W