Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC ba9s 30V led - LB2401C30W
Artikelnummer: 20064701 | Fabrikantnummer: LB2401C30W | EAN: 8714681100714
Omschrijving
Bailey Miniature Bayonet Cap indicatie- en signaleringslamp, wit, diameter 10mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet BA9s, lampspanning 30V, totale lengte 24mm, technologie LED, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 15mA, 0.45W, temperatuur 6000K, gemiddelde nom. levensduur 30000u,
Het productnummer van de fabrikant is LB2401C30W. Het EAN nummer is 8714681100714. Het interne artikelnummer is 20064701.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur Single LED Ba9s Buis 10x24mm 30V AC/DC 15mA 0.015A 0.45W Wit 6000K 5lm 30000h Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Single LED Ba9s Buis 10x24mm 30V AC/DC 15mA 0.015A 0.45W Wit 6000K 5lm 30000h
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Miniatuur Single LED Ba9s Buis 10x24mm 30V AC/DC 15mA 0.015A 0.45W Wit 6000K 5lm 30000h
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 15 mA |
| Totale lengte | 24 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | LED |
| Lichtstroom | 5 lm |
| Lampspanning | 30 - 30 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.45 - 0.45 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC ba9s 30V led
Artikelnummer: 20064701
Fabrikantnummer: LB2401C30W