Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba9s 30V gloeilamp - B28030080
Artikelnummer: 20062394 | Fabrikantnummer: B28030080 | EAN: 8714681011843
Het productnummer van de fabrikant is B28030080. Het EAN nummer is 8714681011843. Het interne artikelnummer is 20062394.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba9s Buis 10x28mm 30V 80mA 0.08A 2.4W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 80 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 30 - 30 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 2.4 - 2.4 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20062394
Fabrikantnummer: B28030080