Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ba9s 48V gloeilamp - B28048040
Artikelnummer: 12871792 | Fabrikantnummer: B28048040 | EAN: 8714681012116
Omschrijving
Bailey Miniature Bayonet Cap indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 10mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet BA9s, lampspanning 48V, totale lengte 28mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 40mA, 2W, temperatuur 2700K, gemiddelde nom. levensduur 2000u,
Het productnummer van de fabrikant is B28048040. Het EAN nummer is 8714681012116. Het interne artikelnummer is 12871792.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur Ba9s Buis 10x28mm 48V 40mA 0.04A 2W Helder 2000h C-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Ba9s Buis 10x28mm 48V 40mA 0.04A 2W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Miniatuur Ba9s Buis 10x28mm 48V 40mA 0.04A 2W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ba9s 48V gloeilamp
Artikelnummer: 12871792
Fabrikantnummer: B28048040