Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V ba9s 6V gloeilamp - B28006100
Artikelnummer: 20062277 | Fabrikantnummer: B28006100 | EAN: 8714681010556
Het productnummer van de fabrikant is B28006100. Het EAN nummer is 8714681010556. Het interne artikelnummer is 20062277.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba9s Buis 10x28mm 6V 100mA 0.1A 0.6W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 100 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.6 - 0.6 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20062277
Fabrikantnummer: B28006100