Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R ba9s 6V gloeilamp - B28006200
Artikelnummer: 20062283 | Fabrikantnummer: B28006200 | EAN: 8714681010600
Omschrijving
Bailey Miniature Bayonet Cap indicatie- en signaleringslamp, kleurloos, diameter 10mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet BA9s, lampspanning 6V, totale lengte 28mm, technologie gloeilamp, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 200mA, 1.2W, temperatuur 2700K, gemiddelde nom. levensduur 2000u,
Het productnummer van de fabrikant is B28006200. Het EAN nummer is 8714681010600. Het interne artikelnummer is 20062283.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur Ba9s Buis 10x28mm 6V 200mA 0.2A 1.2W Helder 2000h C-2R Indicatie- en signaleringslamp
BEE Miniatuur Ba9s Buis 10x28mm 6V 200mA 0.2A 1.2W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE Miniatuur Ba9s Buis 10x28mm 6V 200mA 0.2A 1.2W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 200 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 28 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.2 - 1.2 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R ba9s 6V gloeilamp
Artikelnummer: 20062283
Fabrikantnummer: B28006200