Bailey Miniature bayonet cap indicatie- en signaleringslamp C-2F ba9s 24V - B39024125
Artikelnummer: 22727105 | Fabrikantnummer: B39024125 | EAN: 8714681014387
Het productnummer van de fabrikant is B39024125. Het EAN nummer is 8714681014387. Het interne artikelnummer is 22727105.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba9s Buis 10x39mm 24V 125mA 0.125A 3W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Diameter | 10 mm |
| Nom. stroom | 125 mA |
| Totale lengte | 39 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22727105
Fabrikantnummer: B39024125