Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2V ba9s 12V gloeilamp - B23012050
Artikelnummer: 20062118 | Fabrikantnummer: B23012050 | EAN: 8714681008720
Het productnummer van de fabrikant is B23012050. Het EAN nummer is 8714681008720. Het interne artikelnummer is 20062118.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba9s Buis 9x23mm 12V 50mA 0.05A 0.6W Helder 2000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 50 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.6 - 0.6 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20062118
Fabrikantnummer: B23012050