Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ba9s 220V gloeilamp - B23220014
Artikelnummer: 12871702 | Fabrikantnummer: B23220014 | EAN: 8714681009734
Het productnummer van de fabrikant is B23220014. Het EAN nummer is 8714681009734. Het interne artikelnummer is 12871702.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba9s Buis 9x23mm 220V 14mA 0.014A 3W Helder 2000u CC-7A Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Nom. stroom | 14 mA |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lichtstroom | 5 lm |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 12871702
Fabrikantnummer: B23220014