Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba9s 24V gloeilamp - B23030002
Artikelnummer: 20062169 | Fabrikantnummer: B23030002 | EAN: 8714681009185
Het productnummer van de fabrikant is B23030002. Het EAN nummer is 8714681009185. Het interne artikelnummer is 20062169.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur Ba9s Buis 9x23mm 24-30V 2W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Totale lengte | 23 mm |
| Nom. stroom | 67 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 30 V |
| Lampvermogen | 2 - 2 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20062169
Fabrikantnummer: B23030002