Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba9s 36V gloeilamp B23036055 - B23240010
Artikelnummer: 20062232 | Fabrikantnummer: B23240010 | EAN: 8714681009741
Het productnummer van de fabrikant is B23240010. Het EAN nummer is 8714681009741. Het interne artikelnummer is 20062232.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba9s Buis 9x23mm 240V 10mA 0.01A 2.4W Helder 2000u CC-7A Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Totale lengte | 23 mm |
| Nom. stroom | 10 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lichtstroom | 4 lm |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 2.4 - 2.4 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20062232
Fabrikantnummer: B23240010