Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2F ba9s 28V gloeilamp - B23028040
Artikelnummer: 20062157 | Fabrikantnummer: B23028040 | EAN: 8714681009130
Het productnummer van de fabrikant is B23028040. Het EAN nummer is 8714681009130. Het interne artikelnummer is 20062157.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba9s Buis 9x23mm 28V 40mA 0.04A 1.1W Helder 2000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 28 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.1 - 1.1 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20062157
Fabrikantnummer: B23028040