Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp C-2R ba9s 6V gloeilamp - B23006350
Artikelnummer: 20062112 | Fabrikantnummer: B23006350 | EAN: 8714681008638
Het productnummer van de fabrikant is B23006350. Het EAN nummer is 8714681008638. Het interne artikelnummer is 20062112.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Ba9s Buis 9x23mm 6V 350mA 0.35A 2.1W Helder 2000u C-2R Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature Bayonet Cap
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 350 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | BA9s |
| Totale lengte | 23 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 2.1 - 2.1 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20062112
Fabrikantnummer: B23006350