Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC ba9s 24V led - LB2601C28W
Artikelnummer: 20064713 | Fabrikantnummer: LB2601C28W | EAN: 8714681101032
Omschrijving
Bailey Miniature Bayonet Cap indicatie- en signaleringslamp, wit, diameter 10.5mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet BA9s, lampspanning 24 - 28V, totale lengte 26mm, technologie LED, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 18mA, 0.43W, temperatuur 6000K, gemiddelde nom. levensduur 50000u,
Het productnummer van de fabrikant is LB2601C28W. Het EAN nummer is 8714681101032. Het interne artikelnummer is 20064713.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Miniatuur Single LED Ba9s Buis 9x26mm 24-28V AC/DC 18mA 0.018A 0.43W Wit 5lm 50000h Indicatie- en signaleringslamp
BEE Miniatuur Single LED Ba9s Buis 10.5x26mm 24-28V AC/DC 80mA 0.08A 0.43W Wit 1lm 30000u Indicatie- en signaleringslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE Miniatuur Single LED Ba9s Buis 10.5x26mm 24-28V AC/DC 80mA 0.08A 0.43W Wit 1lm 30000u Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6500 K |
| Kleur | Wit |
| Krypton | Nee |
| Voet | BA9s |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 18 mA |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Lichtstroom | 1 lm |
| Totale lengte | 26 mm |
| Technologie | LED |
| Diameter | 10.5 mm |
| Lampspanning | 24 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.43 - 0.43 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Miniatuur indicatie- en signaleringslamp ac/DC ba9s 24V led
Artikelnummer: 20064713
Fabrikantnummer: LB2601C28W