Bailey Infra red linear halogeenlamp zonder reflector 220V 650W irk13790r - 64226520
Artikelnummer: 21242175 | Fabrikantnummer: 64226520 | EAN: 8714681282403
Het productnummer van de fabrikant is 64226520. Het EAN nummer is 8714681282403. Het interne artikelnummer is 21242175.
VIC IR Industry 13790R R7s 220V 650W Helder 2200K Halogeen 9x550mm Infrarood lamp
| Klasse |
IR-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Infra red linear
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | Overig |
| Voet | Overig |
| Lampvorm | Overig |
| Gemiddelde nom. levensduur | 7500 h |
| Lampvermogen | 650 W |
| Totale lengte | 550 mm |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Diameter lamp | 9 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 650 kWh |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 21242175
Fabrikantnummer: 64226520