Bailey BaiColour LED spot Led Spot par38 colourswitch e27 12W RGB+827+865 1000LM 38° - 147140
Artikelnummer: 26724252 | Fabrikantnummer: 147140 | EAN: 8714681471401
Het productnummer van de fabrikant is 147140. Het EAN nummer is 8714681471401. Het interne artikelnummer is 26724252.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiColour LED spot
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 133 mm |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 12 kWh |
| Lichtsterkte | 1900 cd |
| Diameter | 122 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 6500 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 83 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Lampaanduiding | PAR38 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Lichtstroom | 1000 - 1000 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lampvermogen | 12 - 12 W |
| Min. aantal schakelcycli | 7500 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. stroom | 93 - 93 mA |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 38 - 38 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Baicolour led led-lamp e27 15W reflector
Artikelnummer: 21268518
Fabrikantnummer: 80100038770
Bailey Baicolour led led-lamp e27 15W reflector
Artikelnummer: 21268521
Fabrikantnummer: 80100038769
Bailey Baicolour led led-lamp e27 15W reflector
Artikelnummer: 21268539
Fabrikantnummer: 80100038767
Bailey Baicolour led led-lamp e27 15W reflector
Artikelnummer: 21268531
Fabrikantnummer: 80100038768
Bailey SPOT PAR38 E27 DIM 12W
Artikelnummer: 24172827
Fabrikantnummer: 146500
Artikelnummer: 26724252
Fabrikantnummer: 147140