Bailey Fabric cord aansluitleiding 2x0,75MM² 3M - 139689
Artikelnummer: 20794917 | Fabrikantnummer: 139689 | EAN: 8714681396896
Omschrijving
Bailey Deco aansluitleiding, lengte 3m, aansluiting 1 adereindhuls, aansluiting 2 adereindhuls, mantel bruin, nom. geleiderdoorsnede 0.75mm², 2 aders, mantelmateriaal textiel, beschermingsgraad (IP) IP20, gespiraliseerde kabel, temperatuurbestendigheid 1 - 40°C, buitendiameter 6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 139689. Het EAN nummer is 8714681396896. Het interne artikelnummer is 20794917.
Aanvullende informatie
Textielsnoer gedraaid Bruin 3 meter, 2 aders x 0.75mm², Koperdraad met textiel coating, Gekleurde strijkijzer stofkabel
BAI Textielsnoer 3 meter gedraaid Bruin 2x0.75mm² 2-aderig Strijkijzersnoer/stofkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Textielsnoer 3 meter gedraaid Bruin 2x0.75mm² 2-aderig Strijkijzersnoer/stofkabel
| Klasse |
Aansluitleiding
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Textile cable 3M
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 3 m |
| Nom. stroom | 10 A |
| Aantal aders | 2 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Mantelkleur | Bruin |
| Aansluiting 2 | Adereindhuls |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Aansluiting 1 | Adereindhuls |
| Gespiraliseerde kabel | Ja |
| Buitendiameter circa | 6 mm |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 220 - 250 V |
| Temperatuurbestendigheid | 1 - 40 °C |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Recht |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Recht |
| Met persoonlijke bescherming PRCD | Nee |
| Mantelmateriaal | Stof (textiel) |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Categorieën |
Lamp snoer
Fitting lamp Armaturen |
Huidige product