Bailey Led filament mirror led-lamp e14 3W bol 827 2700K 290LM dimbaar - 80100039365
Artikelnummer: 20794927 | Fabrikantnummer: 80100039365 | EAN: 8714681393659
Omschrijving
De Bailey Led filament mirror led-lamp e14 3W bol 827 2700K 290LM dimbaar staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Bailey led-lamp, wit, energie-efficiëntieklasse F, voet E14, 3W, lichtstroom 280lm, specifieke lichtstroom lamp 93lm/W, temperatuur 2700K, lichtkleur vlgs. EN 12464-1 warmwit < 3300 K, consistentie (McAdam ellips) SDCM5, weergave-index 80 - 89, lampvorm bol, lampaanduiding overig,
Het productnummer van de fabrikant is 80100039365. Het EAN nummer is 8714681393659. Het interne artikelnummer is 20794927.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey LED Filament Kogel G45 E14 3W 2700K Warmwit Kopspiegel Zilver 290lm Dimbaar 220-240V/AC CRI80-89 180D 45x78mm, LED-lamp
BAI LED Filament Kogel G45 E14 3W 2700K Kopspiegel Zilver 280lm (27W) Dimbaar 230V-240V 180° 45x78mm P45 LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI LED Filament Kogel G45 E14 3W 2700K Kopspiegel Zilver 280lm (27W) Dimbaar 230V-240V 180° 45x78mm P45 LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Filament Mirror
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 78 mm |
| Kleur | Wit |
| Voet | E14 |
| Diameter | 45 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 93 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Nom. stroom | 30 - 30 mA |
| Filament lamp | Ja |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | P45 |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Min. aantal schakelcycli | 10000 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lichtstroom | 280 - 280 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 280 lm |
| Stralingshoek | 180 - 180 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Led filament mirror led-lamp e14 3W bol 827 2700K 290LM dimbaar
Artikelnummer: 20794927
Fabrikantnummer: 80100039365