Bailey Relamp outdoor Lantern Ahoi e27 alu nickel ip44 - 144872
Artikelnummer: 23481619 | Fabrikantnummer: 144872 | EAN: 8714681448724
Omschrijving
Lantern AHOI E27 Alu Nickel IP44
Het productnummer van de fabrikant is 144872. Het EAN nummer is 8714681448724. Het interne artikelnummer is 23481619.
Aanvullende informatie
BAI Lantern AHOI Wandarmatuur E27 Alu Nikkel IP44 Outdoor CLI Max 60W Nostalgische scheepslantaarn
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Relamp outdoor
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamphouder | E27 |
| Lengte | 300 mm |
| Slagvastheid | IK02 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Breedte | 120 mm |
| Materiaal afdekking | Glas gestructureerd |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Buitendiameter | 110 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte/diepte | 150 mm |
| Kleur behuizing | Nikkel |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Stralingshoek | Vrijstralend/diffuus |
| Max. systeemvermogen | 60 W |
| Lichtverdeler | Geen |
| Geschikt voor lampvermogen | 1 - 60 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Nom. spanning | 12 - 240 V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Lengte snoer | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bailey Relamp outdoor Lantern Ahoi e27 alu nickel ip44
Artikelnummer: 23481619
Fabrikantnummer: 144872