Bailey Baispot led-lamp gu10 6W reflector 827 2700K 500LM dimbaar - 143102
Artikelnummer: 22784443 | Fabrikantnummer: 143102 | EAN: 8714681431023
Omschrijving
De Bailey Baispot led-lamp gu10 6W reflector 827 2700K 500LM dimbaar staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
LED Spot ES63 GU10 DIM 6W (75W) 500lm 827 30°
Het productnummer van de fabrikant is 143102. Het EAN nummer is 8714681431023. Het interne artikelnummer is 22784443.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI BaiSpot LED ES63 Reflector PAR20 GU10 6W 2700K 30° 500lm Dimbaar (75W) 230V-240V 63x65mm LED-lamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiSpot LED MV ES63
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Voet | GU10 |
| Lengte | 65 mm |
| Diameter | 63 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Specifieke lichtstroom lamp | 83 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Nom. stroom | 31 - 31 mA |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | PAR20 |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Lampvermogen | 6 - 6 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lichtstroom | 500 - 500 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 500 lm |
| Stralingshoek | 30 - 30 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Lichtsterkte | 890 cd |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
Gu10 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Baispot led-lamp gu10 6W reflector 827 2700K 500LM dimbaar
Artikelnummer: 22784443
Fabrikantnummer: 143102