Bailey BaiSpot LED LV GU5.3 Led Spot MR16 glas gu5.3 12V 2.6W (20W) 240LM 830 38° - 147103
Artikelnummer: 26724242 | Fabrikantnummer: 147103 | EAN: 8714681471036
Het productnummer van de fabrikant is 147103. Het EAN nummer is 8714681471036. Het interne artikelnummer is 26724242.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiSpot LED LV GU5.3
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleur | Wit |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Diameter | 50 mm |
| Voet | GU5,3 |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Lengte | 44 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Lichtsterkte | 335 cd |
| Specifieke lichtstroom lamp | 93 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Filament lamp | Nee |
| Lampaanduiding | MR16 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 7500 |
| Lampvermogen | 2.6 - 2.6 W |
| Lichtstroom | 240 - 240 lm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. stroom | 230 - 230 mA |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 38 - 38 ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 240 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder G4 wit steekfitting
Artikelnummer: 20066276
Fabrikantnummer: ZG4G635
Bailey BaiSpot LED LV GU5.3 Led Spot MR16 glas gu5.3 12V 4.5W (35W) 460LM 830 38°
Artikelnummer: 23513478
Fabrikantnummer: 145060
Bailey BaiSpot LED LV GU5.3 Led Spot MR16 glas gu5.3 12V 2.6W (20W) 240LM 830 36°
Artikelnummer: 23543420
Fabrikantnummer: 145083
Bailey TOPO Topo Mighty transformator 12V ac 0-105W / led 0-70W dim
Artikelnummer: 23645997
Fabrikantnummer: 145685
Bailey TOPO Topo Mini transformator 12V ac 0-50W / led 0-30W dim
Artikelnummer: 23646004
Fabrikantnummer: 145683
Bailey TOPO Topo Jerry transformator 12V ac 0-70W / led 0-45W dim
Artikelnummer: 23646005
Fabrikantnummer: 145684
Bailey TOPO Topo Little transformator 12V ac 0-50W / led 0-20W dim
Artikelnummer: 23898238
Fabrikantnummer: 146219
Artikelnummer: 26724242
Fabrikantnummer: 147103