Bailey Baispot led-lamp e27 15W reflector 830 3000K 1100LM - 80100039962
Artikelnummer: 20857317 | Fabrikantnummer: 80100039962 | EAN: 8714681399620
Het productnummer van de fabrikant is 80100039962. Het EAN nummer is 8714681399620. Het interne artikelnummer is 20857317.
Kleurtemperatuur
BAI BaiSpot LED PAR38 E27 15W 3000K 50° All Glass Reflector 1100lm (120W) 120V-130V 230V-240V 122x133mm LED-lamp
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiSpot LED MV PAR
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Kleur behuizing | Overig |
| Lengte | 133 mm |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 20000 h |
| Lichtsterkte | 1250 cd |
| Diameter | 122 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 73 lm/W |
| Uitvoering glas/afdekking | Prisma |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 100 - 240 V |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Lampaanduiding | PAR38 |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Lampvermogen | 15 - 15 W |
| Lichtstroom | 1100 - 1100 lm |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Nom. stroom | 130 - 130 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1100 lm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Stralingshoek | 50 - 50 ° |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Glas |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Pendant pendelarmatuur reno 2C W K led
Artikelnummer: 21502513
Fabrikantnummer: 141478
Artikelnummer: 20857317
Fabrikantnummer: 80100039962