Bailey Gloeilamp bal B22D 40W 24V - KB275024040
Artikelnummer: 20210453 | Fabrikantnummer: KB275024040 | EAN: 8714681090169
Omschrijving
Voet B22d
40W
480lm
De Bailey Gloeilamp bal B22D 40W 24V staat gelijk aan een 40W gloeilamp. Bailey gloeilamp zonder reflector
Aanvullende informatie Incandescent LV
Bailey Laagvolt Kogel G45 B22d 24V 40W Helder 45x75mm 1000h Gloeilamp
BEE Laagvolt Kogel G45 B22d 24V 40W Helder 45x75mm 1000u Gloeilamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey Specificaties
Klasse Gloeilamp kogelvormig
Toon alle producten van deze klasse
Merk Bailey
Toon alle producten van Bailey
Serie Incandescent
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 40 W
Krypton Nee
Splinterbescherming Nee
Schokbestendig Nee
Gemiddelde nom. levensduur 1000 h
Met vacuüm Nee
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 40 kWh
Diameter 45 mm
Voet B22d
Totale lengte 75 mm
Lichtstroom 480 lm
Lampspanning 24 - 24 V
Lampaanduiding Overig
Kleur Kleurloos
Geschikt voor bakoven Nee
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 G
Model Helder
Categorieën Gloeilampen
Lichtbronnen
Huidige product
Bailey Gloeilamp bal B22D 40W 24V