Bailey Ball ba15d 18x35 24V 2W clear - KB535024002
Artikelnummer: 20846170 | Fabrikantnummer: KB535024002 | EAN: 8714681091128
Het productnummer van de fabrikant is KB535024002. Het EAN nummer is 8714681091128. Het interne artikelnummer is 20846170.
Bailey Laagvolt Kogel G18 Ba15d 24V 2W Helder 18x35mm 2000h Gloeilamp
BAI Laagvolt Kogel G18 Ba15d 24V 2W Helder 18x35mm 2000u Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp kogelvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 2 W |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Met vacuüm | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | B15d |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 2 kWh |
| Diameter | 18 mm |
| Totale lengte | 35 mm |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |