Bailey Gloeilamp bal e14 40W 12V - KE475012040F
Artikelnummer: 22748127 | Fabrikantnummer: KE475012040F | EAN: 8714681094037
Omschrijving
Voet E14
40W
460lm
De Bailey Gloeilamp bal e14 40W 12V staat gelijk aan een 40W gloeilamp. Kogel E14 G45 12V 40W Mat
Aanvullende informatie BEE Laagvolt Kogel G45 E14 12V 40W Mat 45x75mm 1000u Gloeilamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey Specificaties
Klasse Gloeilamp kogelvormig
Toon alle producten van deze klasse
Merk Bailey
Toon alle producten van Bailey
Serie Incandescent
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 40 W
Krypton Nee
Splinterbescherming Nee
Schokbestendig Nee
Gemiddelde nom. levensduur 1000 h
Met vacuüm Nee
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 40 kWh
Voet E14
Diameter 45 mm
Totale lengte 75 mm
Lichtstroom 460 lm
Lampspanning 12 - 12 V
Lampaanduiding Overig
Kleur Kleurloos
Geschikt voor bakoven Nee
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 G
Model Gematteerd
Categorieën E14 lampvoet
Gloeilampen
Lichtbronnen
Huidige product
Bailey Gloeilamp bal e14 40W 12V