Bailey Ball e14 G45 24V 25W diffuus oven 300C - KCE475024025F
Artikelnummer: 22727189 | Fabrikantnummer: KCE475024025F | EAN: 8714681092217
Het productnummer van de fabrikant is KCE475024025F. Het EAN nummer is 8714681092217. Het interne artikelnummer is 22727189.
Bailey Appliance Oven 300C Kogel G45 E14 24V 25W Mat 45x70mm Gloeilamp
BEE Appliance Oven 300°C Kogel G45 E14 24V 25W Mat 45x70mm P45 Ovenlamp
| Klasse |
Gloeilamp kogelvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 25 W |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Met vacuüm | Nee |
| Voet | E14 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 25 kWh |
| Diameter | 45 mm |
| Totale lengte | 70 mm |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22727189
Fabrikantnummer: KCE475024025F