Bailey Gloeilamp bal e27 15W 12V - KE775012015
Artikelnummer: 21033698 | Fabrikantnummer: KE775012015 | EAN: 8714681095720
Het productnummer van de fabrikant is KE775012015. Het EAN nummer is 8714681095720. Het interne artikelnummer is 21033698.
| Klasse |
Gloeilamp kogelvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 15 W |
| Voet | E27 |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Met vacuüm | Nee |
| Diameter | 45 mm |
| Lichtstroom | 110 lm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Totale lengte | 75 mm |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |