Bailey Gloeilamp bal e27 60W 24V - KE775024060
Artikelnummer: 20210537 | Fabrikantnummer: KE775024060 | EAN: 8714681095980
Het productnummer van de fabrikant is KE775024060. Het EAN nummer is 8714681095980. Het interne artikelnummer is 20210537.
BEE Laagvolt Kogel G45 E27 24V 60W Helder 45x75mm Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp kogelvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 60 W |
| Voet | E27 |
| Krypton | Nee |
| Splinterbescherming | Nee |
| Schokbestendig | Nee |
| Diameter | 45 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 60 kWh |
| Totale lengte | 75 mm |
| Lichtstroom | 600 lm |
| Met vacuüm | Ja |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |