Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) amber bau15s 24V - ABAU15S2421A
Artikelnummer: 20846144 | Fabrikantnummer: ABAU15S2421A | EAN: 8714681000823
Het productnummer van de fabrikant is ABAU15S2421A. Het EAN nummer is 8714681000823. Het interne artikelnummer is 20846144.
BAI BAU15S 24V 21W Amber 26.5x47mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geel |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Totale lengte | 47 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Ja |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 21 W |
| Voet | BAU15S |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Ja |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Normaanduiding (ECE) | PY21W |
| Diameter | 26.5 mm |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20846144
Fabrikantnummer: ABAU15S2421A