Bailey Special application Dis HR G38 100V 1200W 6000K - 145942
Artikelnummer: 23898351 | Fabrikantnummer: 145942 | EAN: 8714681459423
Het productnummer van de fabrikant is 145942. Het EAN nummer is 8714681459423. Het interne artikelnummer is 23898351.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Special Application
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Totale lengte | 200 mm |
| Diameter | 42 mm |
| Brandstand | Willekeurig |
| Coolbeam | Nee |
| Lampvermogen | 1200 W |
| Lichtstroom | 110000 lm |
| Technologie | Metaalhalogeen |
| Booglengte | 10 mm |
| Voet | G38 |
| Lampspanning | 100 - 100 V |
| Lichtpunthoogte | 107 mm |
| Filament | Elektrode Rod-Coil |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 23898351
Fabrikantnummer: 145942