Bailey Compact G23 7W germicidal - FTC07G23GERM
Artikelnummer: 23223226 | Fabrikantnummer: FTC07G23GERM | EAN: 8714681257593
Het productnummer van de fabrikant is FTC07G23GERM. Het EAN nummer is 8714681257593. Het interne artikelnummer is 23223226.
Bailey UVC Compact Fluorescentie G23 7W Kiemdodend Helder 12x137mm UV lamp
BAI UVC Compact Fluorescentie G23 7W Kiemdodend Helder 12x137mm UV lamp
| Klasse |
UV-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
UV-C Germicidal
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Lamptype | Compactfluorescentielamp |
| Lampvermogen | 7 W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Diameter | 12 mm |
| Blacklightlamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Lampvorm | Staaf |
| Geïntegreerde starter | Nee |
| Totale lengte | 137 mm |
| Brandstand | Overig |
| Geschikt voor reprografie | Nee |
| Geschikt voor persoonlijk welzijn | Nee |
| Geschikt voor bruining | Nee |
| Geschikt voor insectenbestrijding | Nee |
| Soort UV-straling | UV-C |
| Geschikt voor medische toepassingen | Ja |
| Voet | G23 |
| Geschikt voor waterdesinfectie | Ja |
| Geschikt voor luchtdesinfectie | Ja |
| Lampspanning | 47 - 47 V |
| Externe ontsteker vereist | Nee |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |