Bailey Connector snoerverbinder TH401 tee tube 5P 5-ader 4MM2 zwart - 92100033030
Artikelnummer: 20061674 | Fabrikantnummer: 92100033030 | EAN: 8714681330302
Het productnummer van de fabrikant is 92100033030. Het EAN nummer is 8714681330302. Het interne artikelnummer is 20061674.
BAI Waterdichte Connector TH401 Tee Recht 1 ingang - 1 uitgang 5 polig x 4mm² (max) 16A - 450V 35x132mm IP68 5 bar Zwart
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Watertight connector
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte/diepte | 35 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aders | 5 |
| Lengte | 132 mm |
| Nom. doorsnede | 4 mm² |
| Type toebehoren/onderdelen | Koppeling/verbinder recht |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Categorieën |
Led driver
Led lampen Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20061674
Fabrikantnummer: 92100033030