Bailey Cord with european plug & switch transparent 120/80CM - 141087
Artikelnummer: 21502451 | Fabrikantnummer: 141087 | EAN: 8714681410875
Het productnummer van de fabrikant is 141087. Het EAN nummer is 8714681410875. Het interne artikelnummer is 21502451.
| Klasse |
Aansluitleiding
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Power Cord
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 2 m |
| Aantal aders | 2 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Aansluiting 2 | Adereindhuls |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Nom. stroom | 1 A |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Met snoerschakelaar | Ja |
| Mantelkleur | Overig |
| Buitendiameter circa | 6 mm |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 220 - 250 V |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Temperatuurbestendigheid | 0 - 70 °C |
| Aansluiting 1 | EURO stekker (CEE 7/16) |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Recht |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Recht |
| Met persoonlijke bescherming PRCD | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Categorieën |
Draden en snoeren
Draad en kabel |
Artikelnummer: 21502451
Fabrikantnummer: 141087