Bailey Crystal pendant jim e27 glass 1.5M - 142461
Artikelnummer: 22689157 | Fabrikantnummer: 142461 | EAN: 8714681424612
Het productnummer van de fabrikant is 142461. Het EAN nummer is 8714681424612. Het interne artikelnummer is 22689157.
De Crystal serie bestaat uit typische Whisky karaffen waarvan de bodem is verwijderd en er een E27 lamphouder in de hals zit. Een rubberen ring houdt de houder netjes op zijn plaats. Best geschikt voor A60 of G45 lichtbronnen.
BAI Crystal Hanglamp Jim E27 Glas 1.5M Textielsnoer Zwart 2C en Plafondkap Max 60W
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiLum E27
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamphouder | E27 |
| Slagvastheid | IK00 |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Reflector | Geen |
| Lengte | 200 mm |
| Materiaal behuizing | Glas |
| Ophanging meegeleverd | Ja |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Diameter | 180 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Pendellengte | 1500 - 1500 mm |
| Geschikt voor lampvermogen | 1 - 60 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Kleur behuizing | Kleurloos |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 0.75 mm² |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |