Bailey Led floodlight sensor spot led 2800LM 3000K 30W ip65 - 142973
Artikelnummer: 22766459 | Fabrikantnummer: 142973 | EAN: 8714681429730
Omschrijving
Bailey downlight/spot/schijnwerper
Het productnummer van de fabrikant is 142973. Het EAN nummer is 8714681429730. Het interne artikelnummer is 22766459.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
BAI LED Schijnwerper Slim II 30W 3000K PIR Sensor 3000lm IP65 Zwart 0.8m kabel 220-240V Floodlight met afstandsbediening
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
LED Floodlight sensor
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Reflector | Mat |
| Met bewegingssensor | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 145 mm |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Met lichtsensor | Ja |
| Hoogte/diepte | 40 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Ja |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Max. systeemvermogen | 30 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 30 - 30 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtverdeler | Geen |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 50 °C |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 35000 h |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Materiaal afdekking | Glas mat/gesatineerd |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Nom. stroom | 120 - 120 mA |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Aansluitwijze | Vrij kabeluiteinde |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 96 % |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.9 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 3.2 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 100 - 100 lm/W |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Hoogfrequent |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lichtsterkte | 1135 - 1135 cd |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3000 - 3000 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Huidige product
Bailey Led floodlight sensor spot led 2800LM 3000K 30W ip65
Artikelnummer: 22766459
Fabrikantnummer: 142973