DR. fischer infraroodlamp helen SK15 1000W 235V irk15081z/12 - 15081Z
Artikelnummer: 22273380 | Fabrikantnummer: 15081Z | EAN: 8714681335444
Het productnummer van de fabrikant is 15081Z. Het EAN nummer is 8714681335444. Het interne artikelnummer is 22273380.
FIS IR zone heating 15081Z SK15 235V 1000W Goud Halogeen 11x355mm Infrarood lamp
| Klasse |
IR-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
FIS Infra red linear
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | Overig |
| Voet | Overig |
| Lampvorm | Overig |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Lampvermogen | 1000 W |
| Totale lengte | 355 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 1000 kWh |
| Lampspanning | 235 - 235 V |
| Diameter lamp | 11 mm |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22273380
Fabrikantnummer: 15081Z