DR. fischer infraroodlamp helen SK15 1500W 235V irk15067z/12 - 15067Z
Artikelnummer: 22273374 | Fabrikantnummer: 15067Z | EAN: 8714681335901
Het productnummer van de fabrikant is 15067Z. Het EAN nummer is 8714681335901. Het interne artikelnummer is 22273374.
FIS IR zone heating 15067Z SK15 235V 1500W Goud Halogeen 11x355mm Infrarood lamp
| Klasse |
IR-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
FIS Infra red linear
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | Overig |
| Voet | Overig |
| Lampvorm | Overig |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Totale lengte | 355 mm |
| Lampvermogen | 1500 W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 1500 kWh |
| Lampspanning | 235 - 235 V |
| Diameter lamp | 11 mm |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22273374
Fabrikantnummer: 15067Z