DR. fischer infraroodlamp helen SK15 500W 235V irk15011z/12 - 15011Z
Artikelnummer: 22273357 | Fabrikantnummer: 15011Z | EAN: 8714681332733
Het productnummer van de fabrikant is 15011Z. Het EAN nummer is 8714681332733. Het interne artikelnummer is 22273357.
FIS IR zone heating 15011Z SK15 235V 500W Goud Halogeen 11x228mm Infrarood lamp
| Klasse |
IR-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
FIS Infra red linear
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | Overig |
| Voet | Overig |
| Lampvorm | Overig |
| Totale lengte | 228 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Lampvermogen | 500 W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 500 kWh |
| Lampspanning | 235 - 235 V |
| Diameter lamp | 11 mm |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22273357
Fabrikantnummer: 15011Z