DR. fischer infraroodlamp helen SK15 500W 235V irk15084z/12 - 15084Z
Artikelnummer: 22273383 | Fabrikantnummer: 15084Z | EAN: 8714681335383
Het productnummer van de fabrikant is 15084Z. Het EAN nummer is 8714681335383. Het interne artikelnummer is 22273383.
FIS IR zone heating 15084Z SK15 235V 500W Goud Halogeen 11x226mm Infrarood lamp
| Klasse |
IR-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
FIS Infra red linear
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Ja |
| Lamptype | Overig |
| Voet | Overig |
| Lampvorm | Overig |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Lampvermogen | 500 W |
| Totale lengte | 226 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 500 kWh |
| Lampspanning | 235 - 235 V |
| Diameter lamp | 11 mm |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22273383
Fabrikantnummer: 15084Z