Bailey Speciaallamp dwe WFL schroef halogeen 650W 120V - 142713
Artikelnummer: 22810664 | Fabrikantnummer: 142713 | EAN: 8714681427132
Het productnummer van de fabrikant is 142713. Het EAN nummer is 8714681427132. Het interne artikelnummer is 22810664.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Studio-, projectie- en fotolamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Sealed beam
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Voet | Overig |
| Totale lengte | 70 mm |
| Technologie | Halogeen |
| Lichtstroom | 15000 lm |
| Coolbeam | Nee |
| ANSI | Overig |
| Diameter | 112 mm |
| Lampvermogen | 650 W |
| Brandstand | Overig |
| Filament | Dubbele gloeidraad |
| Lampspanning | 120 - 120 V |
| Doorsnede reflector | 112 mm |
| Lichtsterkte | 12650 cd |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22810664
Fabrikantnummer: 142713